Colnago bouwt één tijdritframe, de TT1, en biedt het in drie maten aan: S, M en L. Op zijn racefietsen meet het merk op zijn Italiaans: de zadelbuis van het hart van de trapas tot het knooppunt van de zadelpen. Voor de TT1 zegt het iets anders en iets nuttigers: de keuze hangt af van de stack en de reach die je voor de aero-onderdelen wilt. Die ene zin is deze hele gids in het klein. Bekijk alle Colnago fietsen bij Bikeroom.
Let op. De aanwijzingen hier zijn slechts indicatief, een vertrekpunt en geen garantie op een passende houding. Je ideale maat schuift mee met de lengte van romp en armen, met je lenigheid en met hoe ver naar voren je wilt zitten. Laat de keuze bevestigen door een professionele bikefitting of door ons team voordat je koopt.
Snel je maat vinden
Colnago publiceert een lengtetabel voor de TT1, dus deze komt van het merk zelf en niet uit een schatting van ons. Er staan regels S/M en M/L in, terwijl er maar drie frames bestaan. Dat zijn de lengtes waarbij Colnago toegeeft dat beide frames passend te maken zijn.
| Lichaamslengte | Beenlengte (binnenbeenlengte) | Zadelhoogte (Colnago) | TT1 maat |
|---|---|---|---|
| 155 tot 161 cm | 68 tot 72 cm | 60,5 tot 64 cm | S |
| 164 tot 167 cm | 73 tot 75 cm | 65 tot 66,5 cm | S |
| 170 cm | 77 cm | 68,5 cm | S of M |
| 172 tot 174 cm | 79 tot 81 cm | 70,5 tot 72 cm | M |
| 176 tot 178 cm | 83 tot 85 cm | 73,5 tot 75,5 cm | M of L |
| 180 tot 186 cm | 86 tot 89 cm | 76,5 tot 79 cm | L |
| 188 tot 196 cm | 90 tot 94 cm | 80 tot 83,5 cm | L |
Colnago noemt de twee overlappende regels S/M en M/L. De kolom zadelhoogte is een benadering van Colnago zelf en schuift mee met lenigheid en traptechniek.
Zo meet je jezelf op
Lichaamslengte. Ga blootsvoets met je rug tegen een muur staan, hielen tegen elkaar, en meet tot de kruin.
Beenlengte (binnenbeenlengte). Blootsvoets, voeten ongeveer 15 cm uit elkaar, duw een boek omhoog tussen je benen alsof het een zadel is. Houd het waterpas tegen de muur en meet van de vloer tot de bovenrand.
De binnenbeenformule. De racematen van Colnago zijn getallen, dus je binnenbeenlengte in centimeters met 0,66 vermenigvuldigen levert een bruikbaar racegetal op. Over de TT1 zegt het niets, want die draagt letters en wordt vanaf de armsteunen opgebouwd. Gebruik de tabel hierboven en daarna de geometrie hieronder.
Colnago TT1 (tijdrit en triatlon)
De TT1 verving de K.One, stapte over op schijfremmen en ruilde een aflopende bovenbuis in voor een horizontale. Colnago heeft de balhoofdbuis met opzet ingekort. BikeRadar meldde bij de lancering dat de lagere voorkant bedoeld is om met spacers onder de armsteunen weer opgebouwd te worden. Zo wordt een korte balhoofdbuis een voordeel voor de pasvorm in plaats van een beperking. Het frame neemt alleen elektronische groepen aan en laat een band van 28 mm door met 4 mm speling.
| Maat | Stack (mm) | Reach (mm) | Zadelbuishoek | Balhoofdhoek | Liggende achtervork (mm) | Lichaamslengte |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S | 471,7 | 396,5 | 77° | 72° | 400 | 155 tot 170 cm |
| M | 490,7 | 406,5 | 77° | 72° | 400 | 170 tot 178 cm |
| L | 490,7 | 426,5 | 77° | 72° | 400 | 176 tot 196 cm |
Pasvormkarakter: de M en de L delen een stack van 490,7 mm. Kiezen tussen die twee is een beslissing over 20 mm reach bij dezelfde voorkanthoogte.
Colnago publiceert voor de TT1 geen zadelbuislengte, geen balhoofdbuislengte, geen standoverhoogte en geen framegewicht. Ook van de oudere K.One staat er geen geometrietabel meer online. Waar hier een waarde ontbreekt, ontbreekt hij in de officiële tabel.
Van een Colnago racemaat naar een TT1 maat
Colnago laat zijn racetabel en zijn TT1 tabel op dezelfde regels voor lichaamslengte en binnenbeenlengte lopen, dus de twee zijn naast elkaar te lezen. Duidelijker kun je niet laten zien wat die oude vuistregel werkelijk betekent.
| Lichaamslengte | Colnago racemaat (V5Rs, V4Rs, C68) | TT1 maat |
|---|---|---|
| 161 cm | 420 | S |
| 167 cm | 455 | S |
| 172 cm | 485 | M |
| 176 cm | 485 | M of L |
| 180 cm | 510 | L |
| 186 cm | 530 | L |
| 192 cm | 570 | L |
Drie tijdritmaten in letters dekken het bereik van zeven racegetallen. Die samendrukking is wat renners bedoelen als ze zeggen dat een tijdritframe een maat kleiner uitvalt.
Waarom een tijdritmaat geen racemaat is
- Pad stack en pad reach vervangen stack en reach. De maat die je houding bepaalt loopt van de trapas naar de armsteun, niet naar de bovenkant van de balhoofdbuis.
- De zadelbuishoek wordt steiler. Raceframes zitten rond de 73 graden. De TT1 staat in alle drie de maten op 77 graden, binnen de band van 76 tot 80 graden die typisch is voor tijdrit- en triatlonframes, wat je naar voren kantelt en de heuphoek opent.
- De meeste renners gaan een maat omlaag. Een kortere balhoofdbuis en een kortere reach laten ruimte om de houding met spacers onder de steunen weer op te bouwen.
- De reglementen verschillen. De UCI beperkt bij tijdritten de terugzet van het zadel en de lengte van de verlengstukken. Triatlon kent geen vergelijkbare grens, dus dezelfde TT1 kan in een wedstrijd buiten de UCI verder naar voren gereden worden.
Wat renners zeggen over de maten van de Colnago TT1
De TT1 is een wedstrijdframe in kleine oplage. Er zijn veel minder ervaringen van eigenaren dan bij een Colnago racefiets, en wat er is bestaat vooral uit persverslagen en galerijen van profifietsen. Drie punten komen steeds terug.
De korte balhoofdbuis is de ontwerpkeuze die het eerst opvalt. Het lanceringsstuk van BikeRadar van Stan Portus, gepubliceerd op 4 mei 2022, bracht het als een ruil. Je krijgt minder frontaal oppervlak ter hoogte van de balhoofdbuis en je legt spacers onder de armsteunen om weer op je getal te komen.
Colnago zelf wijst dezelfde kant op. In plaats van een lengteregel zegt het merk tegen TT1 kopers dat de keuze afhangt van de stack en de reach die ze voor de aero-onderdelen willen.
Profifietsen zijn hier een slechte leidraad. De analyse van Cyclist over de TT1 van Tadej Pogačar, van Ewan Wilson op 9 juli 2025, beschrijft een maatwerk Enve cockpit met opvallend steile verlengstukken. Dat is niet het standaard afstelbereik, dus bepaal je maat niet aan de hand van een wedstrijdfoto.
Tussen twee maten?
Tussen de S en de M kies je 19 mm stack en 10 mm reach tegelijk, dus het kleinere frame ligt echt lager en korter. Tussen de M en de L is de stack identiek, dus de enige vraag is of je 20 mm meer reach wilt.
Lange armen en een lange romp wijzen naar het grotere frame. Een kortere romp, of het plan om de komende twee seizoenen lager te gaan zitten, wijzen naar het kleinere en een hogere spacerstapel. Omdat op dit frame het cockpit en de zadelpen het fijne werk doen, is een fitting vóór de aankoop meer waard dan welke lengtetabel dan ook.
Onze Colnago maatgids voor racefietsen behandelt de genummerde racelijn. Weeg je een UCI goedgekeurd frame af tegen een triatlonframe, dan legt tijdritfietsen en triatlonfietsen uit wat elk reglement toestaat. Hoe deze frames op het hoogste niveau worden gebruikt, lees je in ons stuk over de tijdritfietsen van de Vuelta.
Colnago kopen bij Bikeroom
- Alle Colnago fietsen voor de volledige lijn.
- Colnago racefietsen als een racefiets de betere koop is.
- Tijdrit- en triatlonfietsen voor de hele categorie, over alle merken heen.
- Triatlon framesets als je het cockpit en de wielen al hebt.
Rijd je op de weg een Colnago in 52s en weet je niet of dat een TT1 in M of in L betekent, praat met onze concierge. Wij rekenen het door met jouw fittingwaarden.
Disclaimer: de maatadviezen hier zijn slechts indicatief en garanderen geen correcte pasvorm. De geometriecijfers zijn officiële Colnago gegevens van de TT1 productpagina en uit de TT1 Geometry Chart, en de waarden voor lichaamslengte, binnenbeenlengte en zadelhoogte komen uit de door Colnago gepubliceerde maatgids. Waarden die Colnago niet publiceert staan als zodanig vermeld en zijn niet geschat. Controleer altijd de precieze fiets en het modeljaar dat je koopt.
Bronnen: Colnago, TT1 productpagina; Colnago, TT1 Geometry Chart; Colnago, maatgids; BikeRadar, Stan Portus, 4 mei 2022; Cyclist, Ewan Wilson, 9 juli 2025. Alle geraadpleegd op 24 september 2026.
